The Balm Time Balm Face Primer Base – Makyaj Bazı

Bugün sizinle bir süredir kullandığım ve indirimden iki adet alma şansını yakaladığım, çok da merak ederek büyük beklentilerle aldığım bir ürünü paylaşmak istiyorum.
Büyük beklentilerle kısmının altını çizmek istiyorum; çünkü beklentilerimin bir kısmını karşılasa da çoğunu öksüz bıraktı. Neden? Yazının devamında bulabilirsiniz bu nedeni 🙂
 
Bu bazı, cildimi nivea aqua sensation canlandırıcı krem ile nemlendirdikten sonra uyguluyorum. Nivea aqua sensation ile igili görüşlerime buradan ulaşabilirsiniz. Niveanın bu kreminin başlı başına bir baz olabildiğini de belirtmek isterim hazır bazlardan bahsederken.
 
Time Balm’a gelecek olursak; makyajınızı gün boyunca koruyor, cildinizi yumuşacık yapıyor orasına bir şey diyemeyeceğim ama bana satışını yapan Gratis çalışanının abarttığı ölçüde gözenekleri kapamıyor. En kötüsü de, biraz yağlı bir cildiniz varsa -şahsen bende yarattığı gibi- irili ufaklı kardeş sivilceler kondurabilir yüzünüze. Yani anlayacağınız, bebeksi dokunuşlu uzun süre kalan bir makyaja evet; bazı kullandıktan sonra çıkan sivilcelere ve gözenekleri kapatamamasına hayır diyorum ben. Bu bazdan memnun kalan da çok, sevmeyen de. Görkem’de gördüğüm üzere, Nyx’in makyaj bazını denedikten sonra bir karşılaştırma yapacağım hanımlar. O zamana kadar Time Balm benden, 10 üzerinden 6.5 alıyor. Gene de, önemli gün makyajlarımda mutlaka kullanıyorum; çünkü bitmesi gerek o iki kutunun. Gerçi Didem sevdi ona postalayabilirim.
 
Siz de kullandıysanız yorumlarınızı bekliyorum.
 

Sevgiler, Arzum 

Bir cevap yazın