Max Factor Masterpiecemax Maskara

max-factor-masterpiecemax-maskara

Merhaba! 

Instagram’da fotoğraf paylaşmak belki 1 belki 2 dakikamızı alıyor fakat bloga yazı yazmak, sizler için güzel ve özenli şeyler ortaya koymak biraz daha uzun sürdüğü için gecikmeli de olsa MAX FACTOR MASTERPİECEMAX RİMEL yazımızı artık yazalım dedik. 
Hem Arzum hem de Didem olarak bu rimelden şimdiye kadar kullandıklarımıza göre 10 kat daha memnun kaldık. Watsons’da çok sevgili bir max factor uzmanının bana tanıttığı bu rimeli ‘hadi bunu da deneyelim bakalım gene nasıl bir şeyle karşılaşacağız; eminim memnun kalmayacağım.’ diyerek almıştım. Fakat gelin görün ki 3.defadır bu rimeli alıyor ve kullanıyorum.
Çok zor uzayan ve çook zor dolgun görünen kirpiklerim olmasına rağmen (Arzum) masterpiecemax’ı kullandıktan sonra tamamen doğal, dolgun ve uzun kirpiklere sahip oluyoruz (Didem bu konuda benden daha şanslı, kirpikleri benimkinden daha uzun ve dolgun) .
Uzun lafın kısası, bir deneyin bizce pişman olmayacaksınız 🙂
Geçen bayram indiriminde normalde 46-50 TL arasında değişen bu rimeli watsons‘tan 2 al 1 öde ile 50 TL’ye aldım ve elimdeki bitene kadar gene bir watsons indiriminde güzel bir fiyata alacağıma eminim. Siz de watsons’ın indirim zamanlarını takip edin, çünkü çok sık indirime giriyor bu rimel. 
Siz de kullandıysanız düşüncelerinizi bizimle paylaşın lütfen, yorumlarınızı merak ediyoruz 🙂
Sevgiler, Arzum
Instagram: modagak & modasusen

 

modagak@gmail.com

Bir cevap yazın